Hráme o 300 rodinných cien

100x Poukážka na športové vybavenie

Vyberte si z ponuky športových potrieb z ponuky predajní Decathlon. Poukážku v hodnote 95 EUR môžete uplatniť v ktorejkoľvek z predajní ve Slovenskej republike alebo v e-shope. Decathlon je francúzsky predajca športového tovaru, ktorý ponúka športové vybavenie pre celú rodinu pod svojimi značkami alebo vybavenie od renomovaných výrobcov športového a turistického vybavenia.

Výhru môžete uplatniť napríklad tu: www.decathlon.sk

100x Poukážka na spoločenské hry

Užite si skvelú zábavu pre celú rodinu nad spoločenskými hrami od spoločnosti Albi. Výhernú poukážku v hodnote 1 000 Kč môžete uplatniť na niektorú z doskových hier alebo na vedomostné kvízy, nad ktorými sa pobavíte s rodinou alebo priateľmi. Poukážku môžete uplatniť v ktorejkoľvek z 26 predajní v Českej republike.

Viac informácií o tom, čo si môžete za poukaz kúpiť, na www.albi.cz

Poznámka: Výhru je možné uplatniť iba v predajniach v Českej republike.

Vstupenky do kina

Na aký film sa vydáte? Určite si máte z čoho vyberať. Komédie, animované filmy, akčné trháky alebo zamilované filmy.

60x Cinema City (ČR)

Vyhrajte 4 darčekové poukazy, ktoré môžete vymeniť za 4 vstupenky do 2D kina na film podľa vlastného výberu. Je teda len na vás, aký film si vyberiete a koho so sebou na filmový zážitok vezmete. Darčekový poukaz môžete vymeniť za vstupenku v ktoromkoľvek multikine Cinema City po celej ČR v ľubovoľných dňoch.

Výhra obsahuje:
4 poukazy na vstup do 2D kina Cinema City na film a v termíne podľa vlastného výberu

Viac informácií, program kín, zoznam kín: www.cinemacity.cz

20x Cinemax (SR)

Vyhrajte 4 darčekové poukazy, ktoré môžete vymeniť za 4 vstupenky do siete kín Cinemax na film podľa vlastného výberu. Vyberáte si, samozrejme, kino, do ktorého s rodinou vyrazíte. Darčekový poukaz môžete vymeniť za vstupenku v ktoromkoľvek multikine Cinemax po celej SR v ľubovoľných dňoch.

Výhra obsahuje:
4 poukazy na vstup do kín Cinemax na film a v termíne podľa vlastnej voľby

Viac informácií, program kín, zoznam kín: www.cinemax.sk

Vstupenky do oblakov

Chcete zažiť romantický let balónom nad lokalitou, ktorú si vyberiete, alebo dáte prednosť vyhliadkovému letu vo vrtuľníku?

10x Let balónom

Vyberte si, z akého štartového miesta po Českej republike chcete letieť a v akom termíne by sa vám to najviac hodilo. Platnosť leteniek je nastavená ako dvojročná. Takže máte dostatok času na výber lokality. Dopravu na štartové miesto si musia pasažieri zabezpečiť sami, balónová spoločnosť ich po pristátí a po krste na letcov odvezie späť na miesto štartu.

Výhra obsahuje:
Let balónom pre 4 osoby s platnosťou poukazu 2 roky

Viac informácií o výhre: www.balony.eu

Poznámka: Let balónom je možné realizovať iba v Českej republike.

10x Let vrtuľníkom

Vyhliadkový let vo vrtuľníku R44 pre 3 osoby
Miesto: Mladá Boleslav
Dĺžka trvania letu: 20 minút

S hlavou v oblakoch si užijete pohľad na krásy českej krajiny vďaka vyhliadkovému letu vo vrtuľníku R44. Po príchode na letisko v Mladej Boleslavi sa zoznámite s pilotom, s ktorým absolvujete svoj vyhliadkový let. Pred letom si spoločne potvrdíte dohodnutú trasu letu. Potom vás pilot krátkou inštruktážou zoznámi s bezpečnostnými pokynmi počas celého letu. Pri samotnom lete, ktorý trvá 20 minút, je možné komunikovať s pilotom. Natáčanie a fotenie je, samozrejme, povolené.

Výhra obsahuje:
20-minútový let vo vrtuľníku pre 3 osoby